ՀՀ ԳԱԱ եւ ՀՊՃՀ Տեղեկագիր. Տեխնիկական գիտություններ =Proceedings of the NAS RA and SEUA: Technical Sciences

Построение нелинейных двоичных последовательностей максимальной длины

Мусаелян, С. С. (1983) Построение нелинейных двоичных последовательностей максимальной длины. ՀՍՍՀ ԳԱ Տեղեկագիր: Տեխնիկական գիտություններ, 36 (1). pp. 20-26. ISSN 0002-306X

[img]
Preview
PDF - Requires a PDF viewer such as GSview, Xpdf or Adobe Acrobat Reader
442Kb

Item Type:Article
Additional Information:Երկակի ոչ գծային առավելագույն երկարությամբ հաջորդականությունների կառուցում։
Uncontrolled Keywords:Մուսաելյան Ս. .
Subjects:T Technology > T Technology (General)
ID Code:3338
Deposited By:Fundamental Scientific Library
Deposited On:08 Oct 2011 11:41
Last Modified:12 Mar 2014 12:40

Repository Staff Only: item control page