ՀՀ ԳԱԱ եւ ՀՊՃՀ Տեղեկագիր. Տեխնիկական գիտություններ =Proceedings of the NAS RA and SEUA: Technical Sciences

Об одном принципе моделирования надежности подшипниковых узлов машин

Тен, Б. Н. (1987) Об одном принципе моделирования надежности подшипниковых узлов машин. ՀՍՍՀ ԳԱ Տեղեկագիր: Տեխնիկական գիտություններ, 40 (2). pp. 42-44. ISSN 0002-306X

[img]
Preview
PDF - Requires a PDF viewer such as GSview, Xpdf or Adobe Acrobat Reader
326Kb

Item Type:Article
Additional Information:Մեքենաների առանցքակալային հանգույցների հուսալիության մոդելավորման մի սկզբունքի մասին
Uncontrolled Keywords:Տեն Բ. Ն.
Subjects:Q Science > Q Science (General)
T Technology > T Technology (General)
ID Code:3073
Deposited By:Fundamental Scientific Library
Deposited On:23 Sep 2011 10:03
Last Modified:18 Oct 2019 13:22

Repository Staff Only: item control page